Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Z mého srdce
  4. Otisky andělů

Otisky andělů

Dostala jsem obrovskou chuť padnout do té sněhové peřiny, poskvrnit tu čistou bělost. Stejné pocity jako mívám při pohledu na čistý výkres, když stojím před prázdnou tabulí s křídou v ruce, když před sebou vidím stojatou vodní hladinu a mám chuť seslat na ni aspoň vodoměrku nebo vážku, aby se lehce dotkla té nehybnosti a zanechala na ní stopu.

A teď jsem to cítila stejně. Musela jsem v tom čerstvě napadlém sněhu zanechat svůj otisk. Svalila jsem se na zem, rozhodila ruce a plácala kolem sebe. Najednou tu byl. Anděl ...

Udělala jsem ve sněhu anděla. Tady, na sněhu, možná na okamžik, možná navždy, jsem se stala andělem. Andělem, i když nikdy nemůžu být skutečným andělem, na dobré skutky občas zapomínám a myšlenky mívám víc než hříšné. Ale teď, v tom sněhu, jsem se tím andělem stala.

Zanechala jsem své druhé já, svůj andělský otisk v bílém sněhu. Sníh mne přijal, povolil pode mnou a dovolil mému andělu ukázat se světu. Prostor kolem nás je neskutečně tvárná hmota. Sníh, čas, vzpomínky, lidé… všude zanecháváme své otisky, něco z nás samých k přečtení.

Čekáme, kdo se naučí naši abecedu a přečte si naše poselství — naši duši. Každý máme své otisky — své Braillovo písmo — svého anděla ve sněhu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete

Kateřinská 6

Olomouc, 779 00

Map
Kontakty
Pavla Mádrová
Pavla Mádrová
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz